Bjartmar fra Nedre Sveen

Bjartmar fra Nedre Sveen

Bjartmar fra Nedre Sveen -NO2010104091

F: Bjartur frá Leirulæk IS2005136754
FF: Klettur fra Hvammi IS199818745
FM: Birting fra Stangarholti IS1994236512

M: Löpp frá Akurgerði IS1992287105
MF: Brennir fra Kirkjubæ IS1987186114
MM: Lára frá Ási 1 IS1982286065

Totalt: 8,61
BLUP: 112

 

 

Bedømmelse

Hest Bjartmar fra Nedre Sveen -NO2010104091
Rytter IS2103813769 - Agnar Snorri Stefánsson
Trainer 10.06.2012

 

Overfommer DEZ000021609 - Marlise Grimm
Dommer SE0000100283 - Nina Bergholtz
Dommer DE4400000006 - Silke Feuchthofen

 

M1 M2 M3 M4 M5 M6 M7 M8 M9 M10 M11
140 132 135 61 136 35 44 42 6.2 28 17

 

V.F. H.F. V.B. H-B-
8.4   7,6  

 

 
Skriv ut kåringsresultat

 

Bygning

Hode 8.5
Hals/Mankekam/Skulder 8.5
Rygg og Kryss 9.0
Proposjoner 8.5
Benkvalitet 8.5
Benstilling 7.5
Høver 7.5
Man og hale 7.5
Bygning 8.28

Rideegenskaper

Tølt 8.5
Trav 9.0
Pass 9.0
Galopp 8.0
Vilje og gemytt 9.0
Form under rytter 9.0
Skritt 9.5
Rideegenskaper 8.83
Sakte tølt 8.5
Sakte galopp 7.5

 

Samlet 8.61